У Львівській області вирішили не послаблювати з 22 травня карантин, оскільки в регіоні спостерігають погіршення епідеміологічної ситуації щодо коронавірусу.

Про це повідомили в Львівській облдержадміністрації.

Спеціальна комісія вирішила продовжити карантин в області до 29 травня. Це означає, що всі обмеження, які діяли в області досі, залишаються в силі. Зокрема у регіоні не почне працювати міський та міжміський громадський транспорт.

Так, за минулу добу на Львівщині підтвердили 65 випадків коронавірусу та ще 53 людини госпіталізували з підозрою на COVID-19.

Як зазначає ОДА, за тиждень збільшилась кількість людей, які перебувають у реанімації, — з 12 до 30.

Нагадаємо, 20 травня 2020 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову, в якій прописав критерії для послаблення карантинних обмежень. 

До таких критеріїв відносяться

  • загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має становити менше ніж 12 людей на 100 тисяч населення.
  • * середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів.
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50%.

Рішення про послаблення або припинення карантину ухвалюють регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) з урахуванням усіх цих критерії.

На сьогодні у Львівській області ці показники такі:

  • середня кількість ПЛР-тестувань − 85 на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок — 14%.

Раніше Рівненщина та Київщина теж вирішили не послаблювати карантин з 22 травня.

Нагадаємо, з 22 травня до 22 червня в Україні діятиме так званий «адаптивний» (локальний) карантин. Це означає, що в разі загострення епідеміологічної ситуації в окремих регіонах, обмежувальні заходи буде посилено саме там, а не по всій країні.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: