Життя

На Мальті влаштували акцію з вимогою розслідувати вбивство журналістки

17 жовтня, 2017 18:03
Життя/На Мальті влаштували акцію з вимогою розслідувати вбивство журналістки
Зберегти
Вигляд
lead
У столиці Мальти Валлетті місцеві мешканці влаштували акцію протесту з вимогою розслідувати вбивство журналістки Дафни Каруани Галіції, яку підірвали 16 жовтня у власному авто.

У столиці Мальти Валлетті місцеві мешканці влаштували акцію протесту з вимогою розслідувати вбивство журналістки Дафни Каруани Галіції, яку підірвали 16 жовтня у власному авто.

Про це повідомляє Times of Malta.

«Люди зібралися поблизу будівлі суду у Валлетті, щоб висловити протест, вимагаючи правосуддя після вбивства Галіції», — повідомляє видання.

Серед присутніх — депутати, в тому числі лідер опозиції Адріан Делія, екс-лідер опозиції Саймон Бусуттіл, а також ексрем'єр Лоуренс Гонзі.

У мітингу також беруть участь відомі активісти та учасники громадських організацій Мальти.

В ході акції протесту учасники виконали національний гімн, багато зобразили жест «V», що означає мир.

У понеділок ввечері на Мальті підірвали авто журналістки Дафни Каруани Галіції, яка була авторкою розслідувань корупції в рамках проекту Panama Papers.

Нагадаємо, 3-го квітня 2016 року міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в рамках проекту «Панамський архів» (Panama Papers) опублікував масштабне розслідування про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спортсменів та діячів культури.

У матеріалах розслідування розкривалися зв'язки світових лідерів і бізнесменів з офшорними компаніями. У списку фігурували люди з оточення президента Росії Володимира Путіна, президента України Петра Порошенка, прем'єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона та інших.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини