УКРАЇНА

На Марші рівності у Києві були присутні 5 тисяч учасників — директорка «КиївПрайду»

17 червня, 2018 23:05
УКРАЇНА/На Марші рівності у Києві були присутні 5 тисяч учасників — директорка «КиївПрайду»
Зберегти
Вигляд
У Марші рівності «КиївПрайд-2018» у столиці 17 червня взяли участь близько 5 тисяч людей, а не 3,5 тисячі — як повідомляла поліція.

У Марші рівності «КиївПрайд-2018» у столиці 17 червня взяли участь близько 5 тисяч людей, а не 3,5 тисячі — як повідомляла поліція.

Про це в ефірі англомовної програми «The Sunday Show» на Громадському повідомила виконавча директорка ГО «КиївПрайд» Руслана Панухник.

«Я хочу сказати, що за нашим підрахунками, кількість учасників Прайду була значно більшою. Бо, наскільки мені відомо, поліція занижувала кількість присутніх на марші, вони щороку так роблять», — повідомила вона.

«За нашим підрахунками, кількість учасників сягала 5 тисяч. Це дані наших волонтерів, які займались підрахунком», — додала Панухник.

Нагадаємо, правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018». Хода рушила о 10 ранку від Національної опери України та пройшла центром міста. Цього року Марш анонсували під гаслом  «Найвільніша подія літа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018»(ФОТОРЕПОРТАЖ)

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали.

Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

Пов`язані новини