Глава Херсонської облради Владислав Мангер, підозрюваний в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, заявив, що не тікатиме після спливу терміну запобіжного заходу 3 березня.

Мангер зазначив, що незалежно від закінчення терміну дії деяких обов’язків, покладених на нього після внесення 2,5 мільйона гривень, сама по собі застава є безстроковим запобіжним заходом, а у кожного підозрюваного є обов'язок прибути за викликом слідчого, прокурора, слідчого судді, суду і в разі ж неможливості — заздалегідь повідомити про це зазначених осіб:

«На мені електронний браслет, за мною постійно наглядають, про всі свої переміщення я сумлінно інформую слідство. Мені немає чого приховувати. І я нікуди не тікатиму... Я не маю наміру ухилятися від органів досудового розслідування та зобов’язуюсь з’являтися на судові засідання, про які буду повідомлений», — зазначив Мангер.

1 березня апеляційний суд не розглянув скарги прокурорів та захисників Мангера, перенісши засідання на 4 березня — час, коли запобіжний захід для підозрюваного вже сплине. Прокурори заявили, що тікати — не в інтересах Мангера, захисники підозрюваного — що їхній підзахисний прибуде у суд 4-го березня.

Нагадаємо, 21 лютого голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, звернувся до суду з проханням передати його справу, у якій наразі слідство веде СБУ, до Держбюро розслідувань.

На засіданні 20 лютого Владислав Мангер відмовився давати свідчення слідчому СБУ, але заявив готовий свідчити Нацполіції та Державному бюро розслідувань.

20 лютого поліцейські одягнули електронний браслет Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк.

11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого він вийшов на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто такий Владислав Мангер, і чому його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк

28 січня батько Катерини Гандзюк, виступаючи на засіданні комісії щодо її вбивства, згадав прізвище Мангера. Він назвав «Батьківщину» та «Блок Петра Порошенка» «партіями вбивць» його доньки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Поділитись: