Під час слідчих дій на місці пожежі в будинку ексглави Національного банку України Валерія Гонтаревої в селі Гореничі Київської області знайшли запальну ракету і низку інших речових доказів, які відправили на вивчення криміналістів.

Про це заявив прессекретар Національної поліції в Київській області Микола Жукович.

Він розповів, що на території будинку Гонтаревої не виявили «коктейль Молотова», про який казала сама ексглава НБУ.

Жукович зазначив, що вони знайшли запальну ракету світлошумову і звукову, і ще низку речових доказів, над якими зараз працює слідчо-оперативна група.

«Можливо, військова (ракета — ред), а можливо і саморобні пристрої були. Саме для цього і працювала криміналістична лабораторія, яка брала зразки на дослідження, щоб з’ясувати, чи були там легкозаймисті матеріали», — додав він.

Зараз правоохоронці вивчають записи з камер відеоспостереження, які зможуть допомогти правоохоронцям встановити особу людини, яка може бути причетний до підпалу.

«Попередньо ми говоримо про те, що було якесь проникнення сюди на території незаконне ... На камеру поки потрапив один чоловік», — сказав Жукович.

Раніше ексглава НБУ Валерія Гонтарева заявила, що уночі 17 вересня спалили її будинок в с.Гореничі під Києвом. За її словами, зловмисники кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів.

Поліція Київської області розглядає підпал, як одну з версій загоряння дачного будинку Гонтаревої у селі Гореничі.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що підпал будинку Гонтаревої — неприпустимий прояв кримінального тиску.

А в Офісі президента заявили, що розкриття цього злочину має стати пріоритетом для правоохоронців.

Олігарх Ігор Коломойський також прокоментував підпал, натякнувши, що це може бути вигідно самій Гонтаревій.

Нагадаємо, у ніч на 5 вересня в Києві спалили автомобіль, зареєстрований на невістку колишньої глави Нацбанку України Валерії Гонтаревої, яку також звати Валерія Гонтарева

Раніше Гонтареву збив автомобіль у Лондоні. Вона не виключає, що це помста Коломойського

В інтерв'ю Громадському Валерія Гонтарева сказала, що колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський постійно їй погрожує.

Коломойський відкидає ці звинувачення та стверджує, що ексочільниця НБУ «розповідає казки й робить із себе героїню».

Поділитись: