УКРАЇНА

На місці «Ікон Революції» на Грушевського з’явилися зображення Рабіновича

4 жовтня, 2017 17:10
УКРАЇНА/На місці «Ікон Революції» на Грушевського з’явилися зображення Рабіновича
Зберегти
Вигляд
Замість знищених раніше «Ікон Революції» по вулиці Грушевського в Києві з’явилися графіті з зображенням депутата Вадима Рабіновича.

Замість знищених раніше «Ікон Революції» по вулиці Грушевського в Києві з’явилися графіті з зображенням депутата Вадима Рабіновича.

Відповідні фото оприлюднив блогер Сергій Наумович.

Сам Рабінович заявив, що непричетний до нових зображень.

«Мені не відомі джерела походження тієї дурної і підлої провокації, яку хтось намалював на вулиці Грушевського. Не виключаю, що це в безсилій люті зробив хтось із «Опозиційного блоку», — написав він у Facebook.

Представниця Національного Музею Революції Гідності Ольга Сиванок у коментарі Громадському повідомила, що на сьогодні була призначена нарада у Міністерстві культури з приводу того, що робити із зафарбованими зображеннями. 

«Тепер доведеться говорити і про ці зображення з Рабіновичем...  Ми викликали поліцію, шукатимемо відео з камер спостереження, які там є. Вчора були заклики від одного ресурсу, що вони будуть збиратися і відновлювати графіті. Зараз ми зв’язуємося з ними, щоб з’ясувати чи причетні вони до вранішнього випадку», — сказала вона. 

У вересні 2017 року із фасаду будівлі по вулиці Грушевського стерли графіті з Тарасом Шевченком, Лесею Українкою та Іваном Франком, створені під час Революції Гідності. 

Водночас представники націоналістичних рухів після повідомлень про знищення графіті побили вікна магазину

Знищення графіті засудив міністр культури. А куратор Гео Лерос анонсував відновлення графіті Майдану на Грушевського.

Тоді автор «Ікон революції» виступив проти відновлення графіті іншими художниками.

Прокуратура відкрила провадження за фактом нищення графіті часів Майдану на Грушевського.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини