Керівництво телеканалу NewsOne стверджує, що під час телемосту з російським каналом «Росія24» вони планували говорити з українцями в Росії та були «принципово проти» участі політиків, пропагандистів та осіб, що перебувають під санкціями України, США та ЄС.

Про це заявив генеральний продюсер телеканалу Василь Голованов.

«Телеміст планувався як журналістський проект без політики. Без присутності в студії політологів, політиків, пропагандистів. Без тих, хто міг би засумніватися в тому, що Крим і Донбас — це Україна. На каналі NewsOne, у всій нашій команді, позиція з цього питання жорстка і безкомпромісна», — написав він у Facebook.

Голованов стверджує, що це був «проект для іншого», нагадавши, що в Росії зараз проживають близько 3 мільйонів українців. За його словами, за всі 5 років війни «з ними ніхто не говорив». Генпродюсер запевняє, що саме з українцями в РФ, «зі звичайними людьми» планувався діалог.

«Наше умова російській стороні — в студії не повинно бути пропагандистів. Не повинно бути тих, хто перебуває під санкціями України, США, ЄС. Так навіть телеведучі не повинні бути політичними (Андрій Малахов і Марія Ситтель)», — заявив Голованов.

Він наголосив, що анонс телемосту від пропагандиста Дмитро Кисельова був для каналу NewsOne «несподіванкою», бо він не бере участі в його організації і лише «нашкодив діалогу».

Голованов також розповів, що NewsOne планував подібні діалоги з українцями не тільки в Росії, а й у Канаді, США та країнах ЄС.

Нагадаємо, телеканал бізнес-партнера Віктора Медведчука NewsOne і російський пропагандистський канал «Росія24» планували провести телеміст під назвою «Треба поговорити».

У зв'язку з цим СБУ ініціювала засідання РНБО та запропонувала запровадити санкції проти телеканалів NewsOne та «112 Україна».

Після цього NewsOne заявив про скасування телемосту з Росією через погрози.

Президент України Володимир Зеленський назвав анонсований телеміст дешевим піарходом, який має на меті розділити українців на два табори. Також він звернувся до президента РФ Володимира Путіна із пропозицією провести переговори в Мінську.

А ГПУ відкрила провадження про замах на держзраду через телеміст NewsOne з РФ, причетних викликали на допит. Генпрокурор Юрій Луценко також заявив, що кінцеві власники NewsOne можуть бути пов’язані з російським «Промсвязьбанком».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile