УКРАЇНА

На Одещині посилять заходи безпеки у навчальних закладах

23 травня, 2018 19:15
УКРАЇНА/На Одещині посилять заходи безпеки у навчальних закладах
Зберегти
Вигляд
В Одеській області посилять заходи безпеки у навчальних закладах через масове отруєння школярів у декількох містах України.

В Одеській області посилять заходи безпеки у навчальних закладах через масове отруєння школярів у декількох містах України.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Відповідне доручення дав глава облдержадміністрації Максим Степанов.

Він зазначив, що правоохоронці посилять охорону території закладів освіти. Для цього будуть залучені додаткові підрозділи поліції.

«Головне завдання сьогодні — унеможливити повторення таких ситуацій (отруєння дітей — ред.) в Одеській області. Вже завтра тисячі наших дітей складатимуть ЗНО з української мови та літератури, далі — останні дзвоники, випускні вечори», — наголосив Степанов.

Облдержадміністрація рекомендувала обмежити доступ до навчальних закладів особам, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі.

Також буде посилено контроль щодо недопущення внесення на територію навчальних закладів предметів, що можуть становити загрозу здоров’ю та життю дітей.

Як повідомлялося, з 1 вересня усі школи Харкова візьмуть під охорону.

Посилити заходи безпеки в навчальних закладах рекомендувало і Міносвіти.

Вранці 22 травня у школі Харкова розпилили невідому речовину. Повідомлялося, що ідеться про перцевий спрей, усіх дітей евакуювали. Поліція розслідує розпилення речовини у школі Харкова за статтею хуліганство.

Напередодні, 21 травня, зі школи в Миколаєві евакуювали 400 учнів через розпилення невідомої речовини. Через масове отруєння у школі до лікарні доправили 37 дітей, двоє з них потрапили в реанімацію. 22 травня дітей мають виписати з лікарні

Раніше, 8 травня, у Черкасах через масове отруєння 42 учнів 2-9 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної дитячої лікарні. Школярам стало зле на ранковій лінійці, вони скаржилися на нудоту, головний біль, деякі знепритомніли. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про отруєння дітей у Черкасах

Також 11 травня у школі міста Павлоград на Дніпропетровщині розпилили невідому речовину. Співробітники Державної служби надзвичайних ситуацій евакуювали близько 700 учнів.

/Павло Калашник

Пов`язані новини