У місті Ізмаїл на Одещині зранку 25 жовтня не відкрилися чотири виборчі дільниці. Вони розташовуються на території двох лікарень, які приймають хворих із коронавірусним захворюванням.

Про це повідомляє всеукраїнська мережа спостерігачів «ОПОРА».

Не працюють дільниці №511008 та №511009 у Дунайській обласній лікарні та №511011 та № 511012 у Центральній районній лікарні.

Глава Ізмаїльського міського тервиборчкому Євген Данильченко розповів нам у коментарі, що спецділянки не відкрилися через те, що не вдалося сформувати виборчі комісії, адже обидві лікарні переобладнані на медзаклади для хворих із коронавірусом. Натомість «ОПОРА» повідомляє, що виконком Ізмаїльської міськради не надсилав жодних звернень до ЦВК про тимчасове закриття цих виборчих дільниць.

Данильченко у розмові з нашою кореспонденткою запевнив, що територіальна виборча комісія була готова забезпечити виїзне голосування для людей. Згідно з законом, виборці повинні були завчасно подати заяву з проханням про організацію виїзного голосування. Проте, за словами Данильченка, комісія жодної такої заяви не отримала.

Що там із місцевими виборами?

Вони стартували сьогодні з 8:00, проголосувати можна до 20:00. Українці обирають місцеві органи виконавчої влади: депутатів обласних, районних, міських, селищних та сільських рад, а також міських, селищних та сільських голів. 

За статистикою МВС станом на 15:00, правоохоронці отримали 2401 заяву та повідомлення про порушення на виборах, склали 63 адмінпротоколи та порушили загалом 28 кримінальних проваджень. Детальніше про перебіг місцевих виборів читайте в нашому онлайні.

Авторка: Евеліна Ганська
Поділитись: