У ще однієї російської спортсменки виявили допінг на Олімпіаді-2018. Допінг-проби бобслеїстки Надії Сергєєвої показали позитивний результат на заборонену речовину.

У ще однієї російської спортсменки виявили допінг на Олімпіаді-2018. Допінг-проби бобслеїстки Надії Сергєєвої показали позитивний результат на заборонену речовину.

Про це повідомляє російське федеральне інформаційне агентство ТАСС.

Надія Сергєєва та Анастасія Кочержова у змаганнях двійок показали 12-й результат на Іграх у Пхьончхані. Тим не менш у пробі Сергєєвої від 18 лютого виявили позитивний результат на серцевий препарат, який входить в список заборонених.

При тому зазначається, що ще 13 лютого її проба була чистою, а медичний штаб спортсменці препаратів не приписував.

У 2016 році в організмі Сергєєвої виявили заборонений препарат мельдоній, який стимулює роботу серця. Спортсменку пізніше виправдали і не дискваліфікували.

Раніше стало відомо, що російський керлінгіст, бронзовий призер зимових Олімпійських ігор у Пхьончхані Олександр Крушельницький здав акредитацію і залишив олімпійське селище через підозри у вживанні допінгу. Один з допінг-тестів керлінгіста дав позитивний результат на мельдоній.

Тренерський штаб команди Олімпійських атлетів з Росії (ОАР) тоді підтвердив інформацію журналістів про позитивну допінг-пробу, але не став розголошувати прізвище спортсмена.

Російські спортсмени на зимовій Олімпіаді-2018 виступають під нейтральним прапором. Такі обмеження для Росії запровадили після допінгового скандалу.

13 лютого на Олімпіаді-2018 виявили перший випадок вживання допінгу. Шорт-трекіст (змагання з бігу на ковзанах) збірної Японії Кей Сайто провалив допінг-тест.

Поділитись: