Уряд витратив на підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років близько 11,4 мільярдів гривень.

Уряд витратив на підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років близько 11,4 мільярдів гривень.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Едуард Кругляк на селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону, передає «Інтерфакс-Україна».

За його словами, наразі житловий фонд України готовий до опалювального сезону на 99,9%, а соціальні об’єкти — на 99,8%.

«Що стосується житлового фонду, то у нас із 161,29 тисяч будинків практично готові (до опалювального сезону — ред.) 161,2 тисяч будинків. Близько 90 будинків в Україні все ще не готові», — повідомив заступник міністра.

В той же час, у Нафтогазі зазначили, що наразі компанія повністю готова до зимового періоду. Так, у підземних газових сховищах наразі 16,3 мільярди кубометрів газу. Там також зазначили, що у разі настання екстремальних погодних умов, компанія готова збільшити імпорт газу з ЄС.

Нагадаємо, що відповідно до рішення уряду, опалювальний сезон в Україні почнеться з 15 жовтня.

У Нафтогазі заявили, що в Україні достатньо газу для успішного проходження опалювального сезону.

Раніше у Міністерстві регіонального розвитку повідомляли про проблеми у підготовці до опалювального сезону у декількох населених пунктах.

Нагадаємо, що напередодні Нафтогаз залучив міжнародну аудиторську фірму ПрайсвоерхаузКуперс для здійснення розділення на дві компанії.

Нагадаємо, що 25 квітня адвокати норвезької юридичної компанії Wikborg, Rein & Co, які представляли інтереси Нафтогазу в Стокгольмському арбітражному суді, радять компанії відкласти виведення з-під її управління Укртрансгазу. На думку юристів, це становить загрозу для майбутнього отримання Україною компенсації Газпрому за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

Пізніше у Нафтогазі відклали рішення про розділення компанії.

Поділитись: