До Генпрокуратури надійшло понад 3 тисячі листів із закликом зняти недоторканність з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука в межах флешмобу на підтримку очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун. Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Сарган відзначила, що у ГПУ звернули увагу на флешмоб «Подай запит в Генпрокуратуру про зняття недоторканності з Мосійчука». 

«Скажемо прямо: для вас це звичайний флешмоб, для нас — необхідність обробити понад 3000 запитів та відповісти на них протягом 5 днів. Думаємо, не варто пояснювати, що це майже неможливо фізично», — повідомила вона.

Сарган пояснила, що «від кількості листів на електронній пошті ГПУ депутатська недоторканність з нардепа так просто не спаде».

Вона нагадала, що у 2015 році рішення про включення до порядку денного парламенту питання про надання згоди на притягнення Мосійчука до кримінальної відповідальності, затримання та арешт визнано незаконним рішенням Вищого адмінсуду.

Верховний суд залишив це рішення без змін.

«Як наслідок, виконуючи вимоги КПК України та на підставі прийнятих судами рішень, 20 жовтня 2016 року процесуальним керівником підозру Мосійчуку було скасовано», — додала Сарган.

Раніше повідомлялось, що пояснювальну записку до проекту Мосійчука щодо Супрун готували на комп'ютері депутата від Опоблоку Долженкова.

Нагадаємо, 5 лютого окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді.

У МОЗ зазначили, що судова заборона на виконання обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляні Супрун блокує доставку ліків на суму понад 633 мільйони гривень у медичні заклади.

Уряд вже подав клопотання про оскарження рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я. Окружний адміністративний суд розгляне його 11 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧи є за що звільняти Уляну Супрун?

Поділитись: