Окружний адміністративний суд Києва заборонив очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун виконувати обов'язки міністерки охорони здоров'я до кінцевого рішення суду за позовом депутата «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Мосійчука про некомпетентність Супрун на посаді. Про це Мосійчук повідомив Громадському.

«Так, я вже тримаю її (ухвалу — ред.) в руках», — сказав Мосійчук.

Він зазначив, що ухвала є етапом у розгляді його позову — часткове задоволення цієї заяви забороняє Супрун виконувати обов'язки міністерки до кінцевого рішення. 15 лютого, як і планувалося, Окружний суд Києва розглядатиме позов Мосійчука.

«Вона не може віддавати накази, ставити підписи», — сказав Мосійчук.

Ухвала вже набула чинності.

Пізніше окружний адміністративний суд Києва роз'яснив рішення: Супрун заборонили очолювати МОЗ, але вона може виконувати повноваження заступниці міністра.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що отримали інформацію про ухвалу позову зі ЗМІ й вже консультуються з юристами.

Уряд оскаржуватиме рішення щодо відсторонення Супрун з посту в.о. міністерки охорони здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи є за що звільняти Уляну Супрун?

У жовтні 2018 комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я підтримав постанову звернення до Кабінету міністрів про звільнення виконувачки обов'язків міністерки охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника Олександра Лінчевського. Тоді Супрун назвала рішення комітету відповіддю старої системи та знаком, що вони «діють правильно».

У квітні 2018 комітет Ради з питань охорони здоров'я висловив недовіру виконувачці обов'язків міністра охорони здоров'я Уляні Супрун і схвалив проект звернення до уряду про її звільнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Система зміниться за два — три роки, тоді й відпочинемо» — інтерв'ю з очільницею Мінохорони здоров'я

Поділитись: