На полігоні в Рівненській області 10 липня проведуть слідчий експеримент з підривом міномета «Молот», унаслідок вибуху якого раніше загинули троє військових.

На полігоні в Рівненській області 10 липня проведуть слідчий експеримент з підривом міномета «Молот», унаслідок вибуху якого раніше загинули троє військових.

Про це на засіданні погоджувальної ради заявив глава парламентського комітету з питань нацбезпеки та оборони Сергій Пашинський.

Він наголосив, що Міністерство оборони хоче публічно провести ці випробування, відтак на них запрошують представників ЗМІ.

Пашинський додав, що 11 липня на засіданні комітету також розглянуть питання небойових втрат у лавах Збройних сил, питання дисципліни військових та інциденту на полігоні Рівного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому вибухають міномети «Молот»?

Вранці 6 липня під час бригадних тактичних навчань на 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні стався вибух міномета

Від вибуху загинуло троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади і базується в Ужгороді. Дев'ятеро бійців дістали поранення.  Троє з поранених у важкому стані.

Президент Петро Порошенко на час слідства заборонив використовувати міномети «Молот» до завершення розслідування. 

Нагадаємо, у липні 2016 року на полігоні «Широкий лан» через вибух міномета загинув військовий.

9 серпня 2017 року двоє військових загинули та ще п’ятеро були поранені поблизу Мар’їнки на Донбасі внаслідок вибуху міномета.

5 квітня 2018 року у Кривому Розі стався вибух на полігоні, унаслідок чого постраждали троє військових.

4 серпня 2017-го на Київщині на полігоні загинув військовий, ще 5 дістали поранення під час бойових стрільб.

 

Поділитись: