УКРАЇНА

На Полтавщині під час акції «Безсмертний полк» поліція вилучила радянську шапку-«будьонівку»

9 травня, 2018 20:16
УКРАЇНА/На Полтавщині під час акції «Безсмертний полк» поліція вилучила радянську шапку-«будьонівку»
Зберегти
Вигляд
У Полтаві, під час акції «Безмертний полк» приуроченої до 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, поліція вилучила шапку-«будьонівку» з радянською символікою.

У Полтаві, під час акції «Безмертний полк» приуроченої до 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, поліція вилучила шапку-«будьонівку» з радянською символікою.

Про це повідомляє поліція Полтавщини.

Повідомляється, що поліцейські виявили серед учасників пам’ятної ходи 41-річного чоловіка у будьонівці з серпом і молотом у поєднанні з п’ятикутною зіркою.

«Будьонівку» вилучили, а відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 436-1 (пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, у Миколаєві, під час акції «Безмертний полк» приуроченої до 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні депутата облради Миколу Кравченка облили кефіром

На Одещині затримали 6 людей за заборонену символіку та вигуки «Слава Путіну».

У Києві відбулась акція «Безсмертного полку» з нагоди 73 річниці перемоги на нацизмом у Другій світовій війні. Під час заходів правоохоронці затримали чоловіка з гвинтівкою та ще кількох порушників. Загалом, акція пройшла спокійно, без сутичок.  Раніше повідомлялося, що понад 20 тисяч поліцейських та нацгвардійців стежитимуть за порядком 8 і 9 травня. 

Україна відзначає дві дати: 8 травня оголошено Днем пам'яті і примирення, а 9 травня — Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 і 9 травня — Дні пам'яті та примирення у всьому світі.

Згідно з резолюцією ООН, це данина пам'яті всім жертвам Другої світової війни. Загальні втрати, за різними оцінками, становлять від 50 до 80 мільйонів загиблих з урахуванням і військових, і цивільного населення.

Пов`язані новини