Світ

На посаду глави Каталонії знову висунули арештованого лідера сепаратистів Санчеса

7 квітня, 2018 17:03
Світ/На посаду глави Каталонії знову висунули арештованого лідера сепаратистів Санчеса
Зберегти
Вигляд
Спікер парламенту Каталонії Рожер Торрен знову висунув на посаду глави уряду автономії одного з лідерів сепаратистської організації Жорді Санчеса, який перебуває під арештом.

Спікер парламенту Каталонії Рожер Торрен знову висунув на посаду глави уряду автономії одного з лідерів сепаратистської організації Жорді Санчеса, який перебуває під арештом.

Про це повідомляє La Vanguardia.

Після консультацій з парламентськими групами Торрен заявив, що кандидатура Санчеса – одна з тих, що має найбільше підтримки.

Раніше парламент Каталонії відклав голосування за нового главу уряду регіону на невизначений термін.

Рішення ухвалили після того, як Верховний суд Іспанії залишив у в'язниці каталонського лідера Жорді Санчеса, кандидатуру якого нещодавно офіційно висунули на посаду глави уряду автономії.

Санчес перебуває під вартою з жовтня через обвинувачення в сепаратизмі.

Нагадаємо, 1 березня відсторонений глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон відмовився від намірів вдруге обійняти посаду глави регіону.

17 січня переобраний парламент Каталонії розпочав першу сесію за майже три місяці після того, як офіційний Мадрид розпустив попереднє скликання та оголосив про проведення дострокових виборів.

Нагадаємо, 27 жовтня Сенат Іспанії призупинив автономію Каталонії, застосувавши 155 статтю конституції, у регіоні вводиться пряме управління. Після цього Мадрид розпустив парламент та уряд Каталонії

1 жовтня в Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Найдовша Каталонська незалежність»: дві реальності однієї Іспанії.

Пов`язані новини