У місті Вараш Рівненської області поліцейські фактично вступили у бій з двома чоловіками, які намагались відібрати у них табельну зброю, а один з них нацькував на правоохоронців собаку.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Інцидент стався ввечері 28 травня, коли поліцейські отримали повідомлення, що водій автомобіля Mazda може перебувати за кермом у стані сп’яніння.

Коли правоохоронці, знайшли 39-річного водія, він вийшов з машини і відмовився показувати документи. Натомість чоловік покликав на допомогу знайомого із собакою породи кане-корсо. Останній дав команду псу атакувати.

Після цього поліцейський вистрілив і поранив собаку у лапу, що спровокувало сутичку правоохоронців з власником тварини та його товаришем.

Зокрема чоловік почав бити поліцейського поводком, а його знайомий намагався відібрати у правоохоронця табельну зброю. Також один з них розбив лобове скло патрульної машини.

Правоохоронці застосували сльозогінний газ і затримали хазяїна собаки, його товариш втік, але згодом затримали і його. Поліцейські отримали незначні тілесні ушкодження.

Поділитись: