Петиція «За відставку президента Володимира Зеленського», зареєстрована на сайті президента 22 травня, набрала вже понад 28 тисяч підписів. Для розгляду треба було зібрати 25 тисяч.

Станом на 16 годину 23 травня петиція зібрала 28 371 підпис.

На думку ініціатора петиції Максима Безрука, голосування за обрання Володимира Зеленського в більшості було протестним.

«Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки», — йдеться в тексті петиції.

«Складається неприпустима ситуація, коли «слуга народу» не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади президента України!», — підкреслив автор звернення.

На сайті президента також опублікована подібна петиція авторства Вадима Михальського щодо відставки Зеленського у разі невиконання обіцянок протягом 6 місяців від початку його президентства, яка за добу зібрала 3,3 тисячі підписів.

Нагадаємо, 20 травня Володимир Зеленський офіційно вступив на посаду президента України. Він одразу заявив, що розпускає Верховну Раду.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile