Кількість загиблих під час терактів у церквах та готелях Шрі-Ланки була переглянута: за даними влади, унаслідок атаки на острові загинуло не 359 людей, а 253 особи. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я Шрі-Ланки, передає BBC.

Раніше в уряді Шрі-Ланки та у поліції заявляли про щонайменше 359-х загиблих внаслідок вибухів. 

У відомстві зазначили, що наприкінці цього дня медичні експерти завершили усі розтини та аналізи ДНК і дійшли висновку, що «деякі» жертви терактів були пораховані більше одного разу.

«Багато тіл були жахливо спотворені, через що їх порахували двічі», — йдеться у заяві міністерства.

Президент Шрі-Ланки Маїтріпала Сірісена раніше заявив, що планує звільнити очільників спецслужб та сил оборони країни через те, що вони не змогли попередити низку терактів.

Повідомлялось, що силовики Шрі-Ланки не змогли запобігти жодному з нападів, не зважаючи на те, що у них була «попередня інформація про атаку».

Нагадаємо, 21 квітня на Шрі-Ланці пролунало 6 вибухів: три у готелях і три у церквах. Зокрема в церквах, розташованих у містах Коччкаде, Негомбо та Баттікалоа. Усі готелі, у яких сталися вибухи, розташовані в Коломбо.

Пізніше з’явилась інформація про сьомий та восьмий вибухи. Повідомлялось, що кількість загиблих зросла до 359.

За попередніми даними, серед загиблих на Шрі-Ланці є громадяни США, Великої Британії, Туреччини, Данії, Китаю, Японії, Пакистану, Португалії, Марокко, Індії та Бангладеш. Також за попередньою інформацією, українців серед жертв вибухів немає.

Поділитись: