За офіційними даними на Відкритому чемпіонаті США з великого тенісу US Open зауваження або покарання отримали 26 чоловіків та 10 жінок.

За офіційними даними на Відкритому чемпіонаті США з великого тенісу US Open зауваження або покарання отримали 26 чоловіків та 10 жінок. 

Про це розповіла членкиня президії Федерації тенісу України Марина Ібраімова.

Напередодні колишня перша тенісистка світу, американка Серена Вільямс після поразки на змаганнях US Open заявила, що суддя під час фіналу несправедливо її оштрафував.

Під час першого сету суддя Карлос Рамос виніс попередження за підказку від тренера, а в другій партії американку оштрафували на очко і винесли друге попередження за те, що вона розбила свою ракетку.

У суперечці з суддею Вільямс назвала Рамоса «злодієм», за що у неї забрали один ґейм.

Під час прес-конференції після гри Вільямс звинуватила суддю Карлоса Рамоса в сексизмі.

Пізніше Вільямс оштрафували на 17 тисяч доларів за три порушення: два з них стосуються недотримання правил під час гри, одне — образи судді.

У ЗМІ виникли обурення та дискусії щодо ситуації, що склалась після фіналу.

Колишня ракетка світу номер один Біллі Джин Кінґ стала на захист Серени Вільямс, заявивши, що в великому тенісі присутні «подвійні стандарти» для чоловіків і жінок, а те, за що чоловіка вважають «відвертим», жінку вважатимуть «істеричною».

Зазначимо, що зараз Серена Вільямс посідає 16-ту позицію в рейтингу кращих тенісисток світу. Українка Еліна Світоліна – шоста, а на першому місці румунка Сімона Халеп.

 

Поділитись: