Фільм режисера Сергія Лозниці «Донбас» пройшов кваліфікацію на участь у номінації «Кращий фільм іноземною мовою» на американську кінопремію «Оскар».

Фільм режисера Сергія Лозниці «Донбас» пройшов кваліфікацію на участь у номінації «Кращий фільм іноземною мовою» американської кінопремії «Оскар».

Про це повідомив Український Оскарівський комітет.

Участь у номінації беруть участь 87 країн.

«Американська кіноакадемія оголосила список країн що пройшли кваліфікацію на участь у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою». Цього року це 87 країн. Україна бере участь із фільмом Сергія Лозниці «Донбас», — зазначають у повідомленні.

Переможців номінацій оголосять 22 січня 2019 року.

29 серпня Український Оскарівський комітет обрав фільм від України на кінопремію «Оскар». Ним стала робота режисера Сергія Лозниці «Донбас».

18 травня фільм «Донбас» українського режисера Сергія Лозниці отримав премію за кращу режисуру на конкурсі кінофестивалю в Каннах «Особливий погляд».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чортова дюжина «Донбасу»: як сприйняли в Каннах фільм Сергія Лозниці про окупований схід

Раніше Оскарівський комітет повідомляв, що участь у національному відборі на премію «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» візьмуть 6 українських фільмів.

9 серпня американська кіноакадемія вирішила заснувати нову номінацію премії «Оскар» — «Кращий популярний фільм».

Нагадаємо, у Лос-Анджелесі 5 березня завершилася ювілейна, 90-та церемонія вручення кінопремії «Оскар», яка проходила у театрі «Долбі».

«Оскар» за найкращу жіночу роль отримала Френсіс Макдорманд, яка виконала головну роль у стрічці «Три білборди за межами Еббінґа, штат Міссурі». Це другий у житті актриси «Оскар».

Головну премію «Оскар» за найкращий фільм отримала стрічка «Форма води» режисера Гільєрмо дель Торо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівність, кришталева арка та приз за найкоротшу промову: 5 фактів про «Оскар»-2018

Церемонію «Оскар»-2018 подивилася найменша в історії кінопремії кількість глядачів.

 

Поділитись: