На всіх шести шахтах державного підприємства «Львіввугілля» відновили електропостачання після того, як в ніч з 22 на 23 грудня його відключали через вимогу енергопостачальника внесли оплату наперед.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища України.

«Врегульовано ситуацію щодо електропостачання на шахтах ДП «Львіввугілля». Світло на шахтах відновлене», — повідомили в Міненерго.

Там зазначили, шахти працюють у звичному режимі. 

Раніше голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що всі шість шахт державного підприємства «Львіввугілля» відключили від електропостачання через вимогу енергопостачальника заплатити 22 млн грн за електрику наперед.

Глава профспілки наголосив, що шахтарі не мають на це грошей через борги перед ними. Тільки ПАТ «Центренерго» заборгувало гірникам «Львіввугілля» 92 млн грн.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет міністрів України виділів додаткові 322,6 мільйона гривень на виплату заробітних плат шахтарям

Служба безпеки України викрила керівництво державного підприємства «Львіввугілля» на махінаціях із виплатами заробітної плати шахтарям. Через дії посадовців підприємство щомісяця втрачало понад мільйон гривень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile