Херсонські сільгоспвиробники влаштували акцію протесту на в’їзді до обласного центру з вимогою відкрити ринки, бо їм немає куди збувати свою продукцію.

Про це повідомляє Херсонська обласна держадміністрація.

Близько 200 людей перекрили Антонівський міст — вони безперервно ходили пішохідним переходом. Аграрії вимагають відкрити оптові ринки по всій країні, аби їм було куди збувати свою продукцію.

З мітингарями поспілкувався заступник глави ОДА Вадим Чабан.

«Він розповів аграріям про умови, за яких можливе відкриття продовольчих ринків, а також про пошук альтернативних шляхів гарантованого збуту. Крім того, домовились про зустріч ініціативної групи з представниками влади, що відбудеться завтра (27 квітня — ред.)», — йдеться у повідомленні.

Як розповіли в поліції Херсонщини «Укрінформу», порядок на акції забезпечували 60-70 правоохоронців, однак активісти на зауваження про порушення карантину не реагували. Зазначимо, що поліція напередодні попереджала, що проведення мітингів на час карантину заборонене.

Як повідомляє місцеве видання «Майстерня новин», один з мітингарів на знак протесту висипав на дорогу огірки, бо йому в будь-якому випадку нема куди дівати врожай.

На відео присутня ненормативна лексика.

Нагадаємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко скасував свою постанову, яка дозволяла роботу ринків, з 14 квітня їхня робота знову заборонена.

Поділитись: