Державна прикордонна служба України попередила подорожуючих, що проїзд до пунктів пропуску «Малий Березний» та «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною станом на ранок 28 листопада все ще ускладнений через мітинги власників авто на єврономерах.

«На всіх інших напрямках рух через державний кордон нормалізовано та здійснюються заходи прикордонного контролю й пропуску через державний кордон учасників міжнародного руху», — запевнили у ДПСУ.

Нагадаємо, 25 листопада власники автомобілів на єврономерах влаштували нові протести і заблокували пункти пропуску у Львівській, Волинській та Закарпатській областях. Зокрема, на пункті пропуску «Краковець» мітингувальники запалили шини.

26 листопада був ускладнений рух через 11 пунктів пропуску.

Протести євробляхарів пов'язані з набуттям чинності закону про спрощення розмитнення авто на єврономерах, з ким не згодні власники таких машин.

23 листопада президент Петро Порошенко підписав закон, який спрощує процедуру розмитнення автівок, зокрема з європейськими номерами, та закон, який підвищує відповідальність за порушення правил розмитнення автомобілів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто

 

 

Поділитись: