На засіданні підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання ситуації на Донбасі домовились про перемир'я у зоні бойових дій з опівночі 8 березня. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив представник України в ТКГ Євген Марчук.

«Найголовніше: все-таки ми сьогодні домовилися і все сторони погодилися, що з нуля годин запускається режим тиші. Але, щоб не було дуже великих ілюзій, поки не буде гарантій з боку Росії і перш за все керівництва РФ, пана Путіна, або його представників, на превеликий жаль, на дуже великий оптимізм сподіватися не доводиться. М'яч на російській стороні», — сказав Марчук.

Він додав, що режим тиші планується ввести безстроково. «Ми хотіли щоб режим тиші був на довгий час, ми не визначали період», — додав він.

Зазначимо, востаннє у зоні бойових дій на Донбасі було запроваджено режим тиші з 29 грудня 2018 року, попри це бойовики щодня продовжували обстрілювати позиції ЗСУ. 

Нагадаємо, в ОБСЄ розповіли про новий план врегулювання конфлікту на Донбасі

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПЛАН ЧИТАЙТЕ: Представник ОБСЄ в Мінську пропонує «вихід з глухого кута» на Донбасі. План передбачає вибори під наглядом ООН

Поділитись: