До законопроєкту 2285-д, який передбачає легалізацію грального бізнесу в Україні, було подано 3445 правок. Профільний комітет Верховної Ради почне розглядати їх 3 червня.

Про це повідомив народний депутат України від фракції «Голос» і перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк.

«3 червня 2020 року о 15.00 годині наш Комітет почне розглядати 3445 правок до законопроєкту про гральний бізнес 2285-д», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 19 грудня депутати спробували проголосувати за законопроєкт 2285-д. Однак депутатам не вистачило голосів для ухвалення законопроєкту в першому читанні, тому його відправили на доопрацювання.

16 січня Верховна Рада підтримала законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Наразі законопроєкт перебуває на стадії доопрацювання в комітетах.

Раніше уряд ухвалив рішення, яке забороняє займатися гральним бізнесом під прикриттям державних лотерей.

Зазначимо, що гральний бізнес в Україні заборонений законодавчо з 2009 року. Однак з того часу оператори лотерей знайшли лазівку у законі, яку використовують для здійснення цієї діяльності.

Поділитись: