Війна / Безпека

На заводі в Києві заклали два нові військові катери для ВМС України

Міноборони
Війна/Безпека/На заводі в Києві заклали два нові військові катери для ВМС України
Зберегти
Вигляд
На київському суднобудівному заводі «Кузня на Рибальському» пройшла церемонія закладки малого броньованого артилерійського та десантно-штурмового катерів для Військово-морських сил України.

Як зазначили в прес-службі Міністерства оборони, в заході взяли участь заступник міністра оборони генерал-лейтенант Ігор Павловський та командувач ВМС, адмірал Ігор Воронченко.

Як повідомлялося, в липні в Україну мають доставити американські патрульні катери типу Island, які США передали Україні.

Раніше стало відомо, що президент Петро Порошенко продає завод «Кузня на Рибальському» олігарху Сергію Тігіпку.

В той же час, за інформацією журналістів Bihus.info, напередодні продажу заводу, у серпні 2018 року, з його управління вивели нерухомість, загальна площа якої складає близько 6- тисяч квадратних метрів.

«Серед основних причин, які могли спонукати власників передати перед продажем нерухомість компанії новій фірмі, юристи виділяють бажання потенційного покупця захистити майно від можливих зазіхань, або уникнути виплати зобов’язань, що накопичились у «Кузні на Рибальському» за попередні роки», — йдеться у розслідуванні журналістів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Подвійне життя президента. Порошенко – офшори і траст

Зазначимо, що завод «Кузня на Рибальському» (раніше «Ленінська кузня») — один з найстаріших заводів Києва, заснований у 1862 році. Основним видом діяльності заводу є суднобудування. Крім цього, працює над розробкою та виготовленням озброєння для потреб української армії. 

Кінцевими власниками заводу до його продажу були президент Україна Петро Порошенко та народний депутат від партії «БПП» Ігор Кононенко.


Більше про:
# вмс україни
Пов`язані новини