Кандидатка на посаду голови Баранівської громади у Житомирській області Анна Муравська за місяць до виборів отримала пакунок із муляжем вибухівки, поліція порушила кримінальну справу.

Про це повідомляє поліція Житомирщини та свідок події Віталій Сіхнаєвський.

Муляж знайшли під кабінетом жінки у будинку культури, це нібито був подарунок. Жінка попросила привезти його додому до неї (коли ще не знала, що там), а коли вона відкрила його, то побачила підозрілий предмет.

На місце викликали поліцію, яка встановила, що муляж вибухівки створили з годинника та чотирьох кусків мила. Предмети були перемотані липкою стрічкою, що в купі нагадувало вибухівку. 

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство). Санкція статті передбачає максимальний строк ув’язнення до 7 років. 

Коли вибори?

Місцеві вибори відбудуться одночасно по всій Україні 25 жовтня. Тоді виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Ці вибори відбудуться за новими правилами — ухвалені зміни до Виборчого кодексу. Зокрема, кандидати у невеликому населеному пункті тепер мають прикріпитися до будь-якої партії; створена гендерна квота, а також з’явилися застави. У невеличкому містечку, де населення не сягає 10 тисяч виборців, кандидат має внести заставу у розмірі 940 гривень. 

Поділитись: