ENRU

НАБУ готує подання на зняття недоторканності лише щодо депутата Дейдея

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) здійснюють розслідування у кримінальних провадженнях за результатами аналізу е-декларацій стосовно двох депутатів парламенту — Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Таке повідомлення Бюро зробило у зв'язку з заявою генпрокурора про намір направити до Ради подання про зняття недоторканності з 3 депутатів.

«Детективи НАБУ здійснюють розслідування у кримінальних провадженнях стосовно двох із трьох згаданих у повідомленні народних депутатів, — Євгена Дейдея та Андрія Лозового», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що провадження розпочаті за результатами аналізу е-декларацій зазначених осіб, а також звернення ГО.

«Проте лише стосовно одного з цих двох парламентарів, а саме Євгена Дейдея, проект підозри та відповідного подання до Верховної Ради підготовлено детективами НАБУ за матеріалами проведеного досудового розслідування», — сказано в заяві.

Розслідування проводилось за ч.3 ст. 368-2 КК України («незаконне збагачення»).

Щодо решти підозр, то в їхній підготовці детективи участі не брали, повідомили в Бюро.

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор Юрія Луценко повідомив, що в ході перевірки електронних декларацій ГПУ, САП і НАБУ підготували подання до Ради на зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів.

Народні депутати України Андрій Лозовий,  Євген Дейдей та Геннадій Бобов заявили, що вважають безпідставним подання ГПУ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram