Слідство у справі позбавлених недоторканності народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова стверджує, що вони не підписували законопроекти, які фігурують у підозрі.

Слідство у справі позбавлених недоторканності народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова стверджує, що вони не підписували законопроекти, які фігурують у підозрі. Водночас обидва депутати знали про внесення законопроектів на розгляд Ради від їхнього імені.

Про це повідомили у Національному антикорупційному бюро на запит «Української правди».

Йдеться про два законопроекти:

- Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування діяльності, пов'язаної з видобуванням бурштину)

- Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо звільнення від оподаткування операцій з ввезення на територію України обладнання для промислового видобутку бурштину)

На сайті Ради інціаторами цих законопроектів зазначені Розенблат та Поляков.

За версією слідства, депутати одержали хабар за лобіювання цих проектів.

«Проведеною почеркознавчою експертизою отриманих документів встановлено, що окремі підписи від імені вказаних у запиті народних депутатів України, які містяться на них, виконані не самими народними депутатами, а іншими особами», – зазначили у НАБУ.

Крім того Бюро стверджує, що Розенблат і Поляков «особисто вчинили ряд дій, спрямованих на забезпечення їх погодження та розгляду».

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва обрала для депутата Розенблата запобіжний захід у вигляді застави 7 млн ​​гривень. 

20 жовтня 2017-го суд повторно зобов'язав депутата Розенблата носити електронний браслет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенблат Недоторканний: що чекає на депутата від партії президента. 

Поділитись: