Національна поліція зареєструвала кримінальне провадження за фактом захоплення будівлі Державного бюро розслідувань 15-го липня.

Про це заявив директор ДБР Роман Труба у своєму Telegram-каналі.  

«Переконаний, діям осіб, які перекрили виїзд транспорту, ввірвалися в приміщення і зірвали важливу міжнародну зустріч буде надана належна правова оцінка», — йдеться у повідомленні керівника правоохоронного відомства.

Директор ДБР також додав, що мирні акції протесту мають лишатися в межах закону, «а ті, хто за ці межі вийшли, мають відповідати».

Раніше Роман Труба заявив, що 15 липня учасники акції проти «реваншу» захопили будівлю ДБР для тиску на слідство у справах, пов'язаних із п'ятим президентом Петром Порошенком. На опублікованих ДБР фото можна побачити автомобіль із символікою партії Порошенка «Європейська солідарність». За даними відомства, ці особи заблокували виїзд та в'їзд транспорту з ДБР.

Нагадаємо, ДБР викликало Порошенка на допит 17 липня. В якій саме справі, там не уточнили.

ДБР розслідує 8 кримінальних проваджень, в яких фігурує Порошенко.

До цього колишній заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що подав до ДБР чотири заяви із проханням відкрити кримінальні провадження проти п'ятого президента України Петра Порошенка.

Держбюро розслідувань зареєструвало заяву Портнова щодо президента Петра Порошенка. Портнов заявив, що вважає Порошенка причетним до «державної зради, спроби захоплення державної влади, перевищення влади та службових повноважень».

Поділитись: