У Державній податковій службі України заявили, що у серпні 2019 року надходження від податку на додану вартість до бюджету зросли на 2,9 мільярда гривень. Цьому сприяла співпраця податківців зі Службою безпеки України.

Про це повідомив голова ДПС Сергій Верланов.

«Наполеглива аналітична робота – вже дозволяє приносити мільярди у державний бюджет. Без «маски-шоу», без «пресування» платників податків, без ганебних «планових штрафів», — повідомив Верланов.

За розрахунками податкової, у серпні 2019 року надходження від ПДВ склали 19,8 мільярда гривень, що на 2,9 мільярда гривень більше, ніж у серпні 2018 року.

«Щоденна робота з індикаторами, показниками та ризиками, аналітичне відпрацювання сектору мінімізаторів, співпраця з Мінфіном та СБУ – вже дає результат», — додав Верланов.

За його словами, надалі Державна податкова служба планує перетворитися на виключно сервісну служби, яка буде обслуговувати платників податків та забезпечувати сплату податків до бюджету.

Напередодні стало відомо, що уряд не став передавати ДПС податкову міліцію. Її планують розформувати через 4 місяці, а працівників до нового органу — Бюро фінансових розслідувань — набирати на відкритих конкурсах.

28 серпня в Україні офіційно запустили Державну податкову службу. Відтепер ця служба буде займатися збором податків замість ДФС.

21 серпня Кабінет міністрів України схвалив розпорядження, яким поклав повноваження й виконання функції адміністрування податків з ДФС на Державну податкову службу.

18 грудня 2018 року уряд ухвалив рішення про розділення ДФС на 2 окремих органи — митну та податкову служби, а 6 березня 2019 року затвердив відповідні положення про ці державні органи.

Поділитись: