Нафтогаз готується до випуску єврооблігацій для залучення коштів на міжнародних ринках капіталу. Для цього державній компанії потрібно отримати дозвіл уряду.

Про це повідомив голова Нафтогазу Андрій Коболєв під час прес-конференції у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нас все готове для виходу на ринок вже наступного тижня (8-12 липня — ред.)», — повідомив Коболєв.

За його словами, для того, аби випустити євробонди, компанії потрібно отримати відповідний дозвіл уряду, якого наразі не надали. Навіть більше, у травні уряд заборонив Нафтогазу здійснювати випуск євробондів до випуску євробондів України.

Також Коболєв зазначив, що є низка міжнародних банків які вже зараз готові позичити Нафтогазу 100 мільйонів доларів, тому у компанії вважають, що випуск їхніх євробондів буде успішним.

Нагадаємо, що напередодні, під час засідання Ради національної безпеки та оборони, президент України Володимир Зеленський закликав Нафтогаз почати підготовку до опалювального сезону, збільшивши обсяги закачування та видобутку газу.

Раніше Нафтогаз повідомляв, що для підготовки до опалювального сезону Україні необхідно закачати газ до підземних сховищ, на що потрібно 1 мільярд доларів. Станом на травень 2019 року українські підземні сховища газу заповнені на 10,5 мільярда кубометрів.

Від початку 2019 року Україна збільшила обсяги видобутку газу на 3,6%.

Раніше стало відомо, що Нафтогаз почав переговори зі США про купівлю там скрапленого газу.

Поділитись: