Національна акціонерна компанія Нафтогаз оголосила тендер на купівлю послуг з підготовки випуску єврооблігацій. Очікувана вартість послуг складає 6,9 мільйона гривень.

Зазначимо, що це вже не перша спроба Нафтогазу залучити кошти на зовнішніх ринках та випустити єврооблігації. Однак раніше компанія не закуповувала послуги аудиторів для підготовки до цього процесу.

«Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є підготовка та випуск листів-запевнень для цілей випуску єврооблігацій, а також перегляд та підготовка звіту стосовно іншої інформації проспекту емісії для випуску єврооблігацій на основі консолідованої фінансової звітності», — повідомляють в Нафтогазі.

14 листопада повідомлялось, що Нафтогаз відклав рішення про розміщення єврооблігацій.

Раніше стало відомо, що Нафтогаз орієнтується на запозичення 1 мільярда доларів під майже 11%. Відповідний рівень позикового відсотка є набагато вищим за відсоткові ставки на західних ринках. Зокрема, його можна пояснити високим рівнем ризику інвестування у компанію.

Нагадаємо, що 24 жовтня Кабінет міністрів України надав дозвіл Нафтогазу випустити боргові облігації на суму до 1 мільярда доларів.

Поділитись: