Дочірня компанія Нафтогазу, Нафтогаз Тепло, долучиться до управління Новоявірською та Новороздільською теплоелектроцентралями, які забезпечують відповідні міста на Львівщині теплом. У цих містах досі не розпочався опалювальний сезон.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Зазначається, що Новояворівська та Новороздільська ТЕЦ забезпечують теплом близько 60 тисяч мешканців міст на Львівщині. У 2018 році їх передали в управління компанії «Гарант Енерго М», яка наростила заборгованість перед Нафтогазом, через що Нафтогаз не може надавати газ на ці ТЕЦ для початку опалювального сезону.

«Під управлінням «Гарант Енерго М» обидві ТЕЦ за минулий опалювальний сезон наростили заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» та АТ «Укртрансгаз» за використаний газ та послуги з його транспортування на 400 млн грн. Загальна заборгованість ТЕЦ перед підприємствами групи Нафтогаз на сьогодні становить майже 800 млн грн», — пояснюють у Нафтогаз.

Там прогнозують, що якщо ситуація продовжиться у 2019-2020 роках, то борги ТЕЦ за газ можуть сягнути 1 мільярда гривень.

«Не бажаючи наражати міста Новояворівськ та Новий Розділ на ризики техногенної катастрофи через безгосподарність приватного управителя, уряд та Нафтогаз розробили план заходів, який дозволить повернути тепло в оселі мешканців цих міст», — додають у Нафтогазі.

Нагадаємо, у жовтні у містах Новояворівськ та Новий Розділ на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію через загрозу зриву опалювального сезону. 14 листопада прем'єр-міністр пообіцяв, що найближчим часом у цих містах відновиться теплопостачання.

Поділитись: