Прем'єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що до будинків у місті Новояворівськ на Львівщині мають подати тепло за декілька днів, водночас у Новому Роздолі ситуація з опаленням складніша, тому протягом 5 днів ТЕЦ мають підготувати до старту опалювального сезону.

Про це Гончарук написав у Facebook.

«Два міста виявились не готовими до подачі тепла: у трубах немає води, гідравлічні випробування влітку не проводились, працівники ТЕЦ не отримують зарплату вже майже пів року», — зазначив прем'єр.

Щоб відновити опалення та виплатити працівникам заборговані зарплати, Гончарук пообіцяв ініціювати передачу ТЕЦ у Новояворівську в управління Нафтогазу протягом 2-3 днів. Паралельно фахівці мають перевірити обладнання та усунути технічні неполадки.

«У Новояворівську люди будуть з теплом в домівках за декілька днів. Ситуація в Новому Роздолі трошки складніша. Там тепломережа не готова до старту. Дав доручення протягом щонайбільше п‘яти днів підготувати мережу до старту. ДСНС готові у разі зниження температури забезпечити громадян усім необхідним», — написав Гончарук.

Нагадаємо, у жовтні у містах Новояворівськ та Новий Розділ на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію через загрозу зриву опалювального сезону.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile