Група компаній Нафтогаз за перші 4 місяці 2019 року сплатила до бюджету 37,2 мільярда гривень податків. Це склало 16,5% всіх надходжень до державного бюджету за цей період.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

«Група Нафтогаз залишається найбільшим платником податків в Україні. Хоча 5 років тому компанія не могла функціювати без постійних дотацій із бюджету», — повідомляють у компанії.

Там зазначають, що за рахунок сплачених Нафтогазом податків держава може профінансувати річні видатки на утримання поліції та підтримку спорту.

Зазначимо, що мова йде про податки та збори, які сплатила група компаній Нафтогазу. (тобто сам Нафтогаз та його дочірні підприємства).

Нагадаємо, що Нафтогаз — найбільший платник податків України — подав новий позов до Стокгольмського арбітражу, у якому хоче відшкодувати 11,6 мільярда доларів, які компанія втратить після припинення Росією транзиту газу через Україну.

За даними Нафтогазу, якщо Росія дійсно припинить транспортувати газ через Україну, то газотранспортна система України має амортизуватись за пришвидшеною моделлю, а відшкодовувати цю амортизацію мають у Газпромі.

Поділитись: