Група компаній Нафтогазу за перші 5 місяців 2019 року сплатила до бюджету 47,9 мільярда гривень податків. Це склало 15,9% всіх доходів, отриманих бюджетом за цей період.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

«Для порівняння: на фінансування програми «Доступні ліки» передбачено 1 млрд грн, загальний обсяг фінансування агропромислового комплексу 2019 року складе майже 8 млрд, на дороги буде виділено 55,1 млрд грн», — зазначають у компанії.

У Нафтогазі також заявили, що для того, аби не припиняти прибутковості Нафтогазу необхідно впроваджувати реформи ринку газу та провести розділення компанії відповідно до вимог європейського законодавства.

«За результатами 2018 року фактичний сукупний розмір податкових та дивідендних платежів групи до державного бюджету склав 137,8 млрд грн», — додають у Нафтогазі.

Зазначимо, що напередодні голова Нафтогазу Андрій Коболєв закликав уряд відкласти рішення про стягнення з компанії дивідендів у розмірі 90% її прибутку для того, аби Нафтогаз зміг вчасно підготуватися до опалювального сезону та протистояти російській газовій агресії.

Також у Нафтогазі повідомляли, що завдяки перемозі компанії над Газпромом у Стокгольмському арбітражі бюджет України отримав додатково 56 мільярдів гривень у 2018 році.

Поділитись: