У Нафтогазі повідомили, що завершили укладання угоди з «Новороздольською ТЕЦ» та «Новояворівською ТЕЦ» на постачання газу. Зазначається, що це перший випадок, коли компанія укладає угоду про постачання газу з теплоелектроцентралями, майно яких арештоване.

Для укладання договору управитель майном «Новороздольської ТЕЦ» та «Новояворівської ТЕЦ» визнав заборгованість перед Нафтогазом у розмірі 305,2 мільйони гривень.

«Ми скористалися всіма можливостями, щоб якнайскоріше укласти договір на умовах, передбачених законодавством і забезпечити теплом майже 70 тисяч мешканців Львівщини, які залежать від роботи Новороздольської та Новояворівської ТЕЦ», — зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Напередодні у Transparency International повідомляли, що колишні власники ТЕЦ блокували спробу нових управителів потрапити на підприємства. Крім того, персонал однієї із ТЕЦ був відсутній на робочому місці.

Відтак, ТЕЦ, які забезпечує теплом близько 70 тисяч жителів Львівщини, навіть не розпочала підготовку до опалювального сезону.

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що НАБУ викрило схему розкрадання газу ТЕЦ, які належать братам Дубневичам. Розслідування наведених фактів детективи Бюро розпочали в грудні 2016 року за матеріалами НКРЕКП та ЗМІ.

2 серпня стало відомо, що за клопотанням НАБУ Солом’янський райсуд Києва наклав арешт на Новороздольску ТЕЦ та Новояворівську ТЕЦ.

10 вересня НАБУ завершило досудове розслідування справи про розкрадання природного газу на суму понад 1,4 млрд грн компаніями, засновниками яких є Дубневичі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЛИЦЬКІ КОРОЛІ. Брати Дубневичі.

Поділитись: