У Нафтогазі повідомили, що готові відновити газопостачання двом арештованим теплоелектроцентралям, які належать депутатами від «БПП» Ярославу та Богдану Дубневичам після того, як там відкриють спеціальні рахунки.

«Нафтогаз готовий поновити газопостачання «Новороздольської ТЕЦ» та «Новояворівської ТЕЦ» за умови відкриття ними рахунків із спеціальним режимом використання згідно закону «Про теплопостачання». Новий управитель виконав вимоги статті 22 цього закону, визнавши накопичені борги та підтвердивши права на управління майном», — повідомили у Нафтогазі.

Зазначимо, Новоярівська та Новороздільска ТЕЦ до арешту належали депутатам від партії БПП Ярославу та Богдану Дубневичам, яких підозрюють у розкраданні газу через ці підприємства.

Напередодні у Transparency International повідомляли, що колишні власники ТЕЦ блокували спробу нових управителів потрапити на підприємства. Крім того, персонал однієї із ТЕЦ був відсутній на робочому місці.

Відтак, ТЕЦ, яка забезпечує теплом понад 31 тисячу жителів Львівщини, навіть не розпочала підготовку до опалювального сезону.

Нагадаємо, 17 січня стало відомо, що НАБУ викрило схему розкрадання газу ТЕЦ, які належать братам Дубневичам. Розслідування наведених фактів детективи Бюро розпочали в грудні 2016 року за матеріалами НКРЕКП та ЗМІ.

2 серпня стало відомо, що за клопотанням НАБУ Солом’янський райсуд Києва наклав арешт на Новороздольску ТЕЦ та Новояворівську ТЕЦ.

10 вересня НАБУ завершило досудове розслідування справи про розкрадання природного газу на суму понад 1,4 млрд грн компаніями, засновниками яких є Дубневичі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГАЛИЦЬКІ КОРОЛІ. Брати Дубневичі.

Поділитись: