Нафтогаз подав зустрічний позов на комунальне підприємство Київтеплоенерго з метою визнати за компанією правонаступництво за боргами «Київенерго».

Нафтогаз подав зустрічний позов на комунальне підприємство Київтеплоенерго з метою визнати за компанією правонаступництво за боргами «Київенерго».

Про це повідомим очільник Нафтогазу Андрій Коболєв, передає «Інтерфакс-Україна».

«Київтеплоенерго пішло до суду. Ми подали зустрічний позов. На скільки я знаю, за вимогою суду чи одного з позивачів, до судового процесу приєдналась «Київенерго». Я сподіваюсь на справедливе рішення, яке скаже, хто кому винен, хто що має укладати», — заявив Коболєв.

Позов проти Нафтогазу Київська влада подала у середині червня. Там вимагають визнати угоду на постачання газу Київтеплоенерго підписаною (попри те, що Нафтогаз її не підписував).

Нагадаємо, що у Київраді ухвалили рішення про створення комунального підприємства Київтеплоенерго, яке має взяти на баланс тепломережі від ПАТ «Київенерго», включаючи котельні. Передача цих об’єктів запланована на найближчий час.

В той же час, у новоствореному комунальному підприємстві відмовляються брати ставати правонаступниками боргів «Київенерго», через що у Нафтогазі відмовляються постачати газ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому в Києві немає гарячої води, або що не можуть поділити київська влада і Нафтогаз

Раніше в КМДА повідомляли, що не збираються «успадковувати» борги «Київенерго» перед Нафтогазом. В газовій компанії повідомили, що це суперечить законодавству, а київська влада «чинить на Нафтогаз публічний тиск».

Нафтогаз, у свою чергу, заявив, що постачатиме газ Київтеплоенерго після вирішення питання із заборгованістю.

Також повідомлялось, що процес завершення угоди влади Києва з ПАТ «Київенерго» не спричинить підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для мешканців столиці.

Поділитись: