Технології

Найбільша мережа магазинів електроніки США зняла з продажу «Антивірус Касперського»

10 вересня, 2017 15:24
Технології/Найбільша мережа магазинів електроніки США зняла з продажу «Антивірус Касперського»
Зберегти
Вигляд
Найбільша американська мережа магазинів споживчої електроніки Best Buy оголосила про зняття з продажів «Антивірусу Касперського».

Найбільша американська мережа магазинів споживчої електроніки Best Buy оголосила про зняття з продажів «Антивірусу Касперського».

Це рішення було прийнято в зв'язку з підозрами про зв'язки «Лабораторії Касперського» з російськими спецслужбами, пише The Star Tribune.

У мережі зазначають, що не проводили власного розслідування, але підозри на адресу творців антивіруса виявилося досить, щоб зняти продукт з продажу.

Протягом найближчих 45 днів клієнти Best Buy можуть обміняти продукцію «Лабораторії Касперського» на аналогічні антивіруси.

У російській компанії відзначили, що співпрацю з Best Buy дійсно припинено, але не виключено, що в подальшому антивірус повернеться на полиці цієї мережі магазинів.

Раніше повідомлялося, що адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ.

Раніше видання Bloomberg повідомляло, що «Лабораторія Касперського» проводила атаки на хакерів разом із ФСБ.

Конгрес США припускає, що створена в Росії компанія «Лабораторія Касперського» може контролюватися Кремлем.

Нагадаємо, 28 червня співробітників «Лабораторії Касперського» допитали агенти ФБР у них удома.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини