Більше 50% найбільших компаній Євросоюзу скоротили обсяги інвестицій до Великої Британії після референдум про вихід країни з ЄС.

Більше 50% найбільших компаній Євросоюзу скоротили обсяги інвестицій до Великої Британії після референдум про вихід країни з ЄС.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на дослідження правничої фірми Baker & McKenzie.

Компанія опитала топ-менеджерів 800 найбільших компаній континентального Євросоюзу та виявила, що через два роки після референдуму більшість з них скоротили або припинили свої інвестиційні проекти у Британії.

Крім цього, там виявили, що три четверті топ-менеджерів публічно або непублічно виступали із закликом до влади Євросоюзу щодо забезпечення кращих торговельних відносин після остаточного виходу Британії з ЄС у 2019 році.

Також зазначалось, що згідно з новими міграційними правилами Британії, громадяни ЄС, які виявлять бажання залишитись в країні після виходу з ЄС, муситимуть заплатити 85 доларів.

Раніше повідомлялось, що Brexit коштував кожній британській родині 900 фунтів стерлінгів — саме на стільки зменшились доходи британських домогосподарств після проведення референдуму.

Нагадаємо, що остаточна вартість Brexit для Британії сягне 55 мільярдів євро. Цю суму країна має сплатити ЄС до 2064 року.

Також організацію, що агітувала за Brexit оштрафували на 70 тисяч фунтів стерлінгів через непрозоре фінансування.

Також міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон повідомив, що Євросоюз обмежує дії країни щодо запровадження санкцій проти Росії. На його думку, після виходу Британії з ЄС політика санкцій проти Росій буде набагато суворішою.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile