Світ

Організацію, що агітувала за Brexit, оштрафували на 70 тисяч фунтів

11 травня, 2018 18:45
Світ/Організацію, що агітувала за Brexit, оштрафували на 70 тисяч фунтів
Зберегти
Вигляд
Організацію Leave.EU (покинь ЄС), що вела агітаційну кампанію за вихід Британії зі складу Євросоюзу, оштрафували на 70 тисяч фунтів стерлінгів за непрозору фінансову діяльність.

Організацію Leave.EU (покинь ЄС), що вела агітаційну кампанію за вихід Британії зі складу Євросоюзу, оштрафували на 70 тисяч фунтів стерлінгів за непрозору фінансову діяльність.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби британської виборчої комісії.

Зокрема, штраф накладається за перевищення організацією ліміту своїх статутних витрат у 700 тисяч фунтів на 77,38 тисяч фунтів — приблизно 10%. Крім цього, у ході розслідування виявили здійсненні «неповних та неточних витрат».

«Виборча комісія Британії знайшла невірно обліковані 3 кредити, що отримали в Leave.EU. Це може свідчити про непрозорість діяльності організації та систематичне порушення правил подання звітності», — йдеться у повідомленні.

Також компанія Leave.EU отримувала послуги від Cambridge Analytica, що також не врахувала у своїй звітності.

23 червня 2016 року на референдумі про вихід Британії з Євросоюзу 52% британців проголосували за Brexit.

Раніше повідомлялось, що Терезу Мей можуть змусити залишитись у митному союзі з ЄС навіть попри те, що вихід з нього був однією з основних економічних причин Brexit.

Раніше повідомлялось, що остаточна вартість Brexit для Британії може сягнути 55 мільярдів євро. Зазначену суму країна виплачуватиме ЄС до 2064 року.

Раніше голова Європейської Ради Дональд Туск надіслав лідерам країн-членів ЄС стратегію взаємовідносин з Британією, яку планувалося затвердити в березні.

Наприкінці лютого Єврокомісія оприлюднила проект угоди щодо Brexit. Згідно з ним, Британія має остаточно вийти з ЄС 30 березня 2019 року.

У Британії запропонували відтермінувати остаточний вихід з ЄС через затягування переговорного процесу.

Крім цього, на переговорах Британії та ЄС вирішили продовжити перехідний період до 2020 року.

Раніше повідомлялося, що після виходу Британії з ЄС паспорти громадян країни буде друкувати голландська компанія Gemalto N.V.

Більше про:
# Brexit
# референдум
Пов`язані новини