Світ

Найдешевшою країною ЄС минулого року була Болгарія, найдорожчою — Данія

20 червня, 2018 14:04
Світ/Найдешевшою країною ЄС минулого року була Болгарія, найдорожчою — Данія
Зберегти
Вигляд
У 2017 році найнижчий рівень цін на товари широкого вжитку та туристичні послуги були у Болгарії, а найвищі ціни — у Данії.

У 2017 році найнижчий рівень цін на товари широкого вжитку та туристичні послуги були у Болгарії, а найвищі ціни — у Данії.

Про це йдеться у прес-релізі Євростату щодо рівня споживчих цін у країнах ЄС.

Зокрема, ціни у Болгарії виявились більш ніж вдвічі нижчими ніж в середньому по ЄС. Так, там виявились одні з найдешевших продуктів харчування та алкоголь, а вартість готельних та ресторанних послуг там була більш ніж втричі нижчою ніж в Данії.

Крім Болгарії, у перелік найдешевших країн Євросоюзу потрапили Польща, Румунія та Чехія. Найдорожчими країнами виявились країни Скандинавії та Британія, де вартість товарів та послуг перевищує середню по ЄС на 20-50%.

Нагадаємо, 11 червня виповнюється рівно рік, як громадяни України з біометричними паспортами отримали право на безвізові поїздки до країн ЄС.

За цей час понад 555 тисяч українців скористались безвізом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як скористатися «безвізом» на автівці: інструкція від МВС.

Нагадаємо, 17 травня 2017-го року у Страсбурзі Україна та представники Євросоюзу підписали Угоду про безвіз. Відтоді українці можуть без віз їздити до 30 країн Європи, окрім Великої Британії та Ірландії, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Безвіз з Європою: 15 практичних речей, які вам допоможуть.

Дешеві авіаквитки з України треба купувати задовго до подорожі — тревел-блогерка

Пов`язані новини