УКРАЇНА

Найєм повідомив про регулярні погрози в інтернеті після нападу

8 травня, 2018 11:03
УКРАЇНА/Найєм повідомив про регулярні погрози в інтернеті після нападу
Зберегти
Вигляд
Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм заявив, що після нападу на нього у Києві на його електронну пошту надходять погрози.

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм заявив, що після нападу на нього у Києві на його електронну пошту надходять погрози.

Про це депутат повідомив у Facebook.

«Протягом п’яти останніх днів на мою офіційну електронну пошту від імені різних організацій регулярно надходять листи з вимогою вгамовитися, забрати заяву тощо. Оперативно визначити, від кого вони надходять, неможливо. Усі листи та матеріали ми передаємо слідству», — сказав Найєм.

Він також прокоментував, що запросив державну охорону для себе не як народний депутат, а як звичайний громадянин за статтею 129 Кримінального кодексу.

Нагадаємо, увечері 30 квітня на народного депутата від БПП Мустафу Найєма скоїли напад невідомі. Інцидент стався у центрі Києва у результаті конфлікту на дорозі.

Депутат із травмами потрапив у відділення швидкої допомоги. Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

Поліція Києва порушила справу за статтею «хуліганство» за фактом нападу на депутата. У цьому проваженні затримали лише трьох осіб. Водночас брат Мустафи Найєма Масі заявив, що серед затриманих правоохоронцями немає того, хто побив депутата.

1 травня прокуратура Києва оголосила підозри трьом нападникам.

Сам Мустафа Найєм заявив, що вважає неадекватним запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту для чоловіків, які напали на нього у центрі Києва.

Адвокатка Мустафи Найєма заявила про погрози у бік депутата. А брат депутата Масі Найєм заявив, що його стан після нападу погіршується.

Глава Нацполіції заявив, що народному депутату Найєму після нападу надали держохорону.

7 травня поліція Азербайджану відпустила четвертого підозрюваного у нападі на Найєма.

Більше про:
# мустафа найєм
Пов`язані новини