Восьмирічний американець Раян другий рік поспіль став найбільш високооплачуваним YouTube-блогером. За рік його доходи склали 26 мільйонів доларів.

Про це йдеться в щорічному рейтингу Forbes.

На каналі Ryan's World викладають відео з реакцію хлопчика на покупку нових іграшок, їх розпакування та те, як хлопчик проводить вільний час із друзями та родичами. Наразі на канал підписані 23 мільйонів користувачів.

Також із восьмирічним блогером співпрацюють торгові мережі Walmart та Target, телеканал Nickelodeon та стримінговий сервіс Hulu.

У минулому році Раян заробив 22 мільйони доларів.

Друге місце посіли автори каналу про спортивні трюки Dude Perfect. Кобі Коттон, Корі Коттон, Гаррет Гілберт, Коді Джонсон та Тайлер Тоні заробили за рік 20 мільйонів доларів. Їхні відео Bowling Trick Shots і Bubble Wrap Battle допомогли їм виграти телевізійний контракт The Dude Perfect Show, який виходить на Nickelodeon. У минулому році блогери посіли 3 місце у рейтингу найбільш високооплачуваних відеоблогерів.

Третю позицію посіла п'ятирічна росіянка Анастасія Радзинська з Краснодара, яка з 2018 року живе у США. У її сім'ї є 7 каналів, на які загалом підписані 107 мільйонів користувачів. Найпопулярніші серед них — Like Nastya Vlog з 42,3 мільйонами підписників та Like Nastya з 15,2 мільйонами підписників.

За рік відеоканали дівчинки заробили 18 мільйонів доларів.

До рейтингу також потрапив шведський блогер Фелікс Чельберг відомий як PewDiePie. За рік він заробив 13 мільйонів доларів і посів 7 місце в рейтингу. У грудні він заявив, що йде з YouTube на невизначений час.

Блогер відомий тим, що має найбільшу кількість підписників на YouTube. Наразі він має 102 мільйона підписників.

Forbes оцінював доходи з 1 червня 2018 року до 1 червня 2019 року. Автори рейтингу відзначили, що оцінки прибутку блогерів засновані на основі даних ресурсів «Captiv8», «SocialBlade» і «Pollstar», а також на основі інтерв'ю із представниками галузі.

Поділитись: