Провідний світовий постачальник туристичних послуг TUI Group оголосив про скорочення 8 тисяч своїх працівників у відділеннях по всьому світу. Так компанія намагається впоратися з фінансовими втратами через пандемію коронавірусу, яка завдала збитків туристичному сектору.

Про це TUI Group повідомила у пресрелізі.

«Ми прагнемо досягти постійних скорочень накладних витрат на 30% у межах усієї групи. Це потенційно вплине на 8 тисяч робочих місць у всіх країнах: їх або скоротять, або не заповнюватимуть новими людьми», — йдеться в повідомленні.

Водночас у TUI Group запевнили, що готові до поступового поновлення туристичного сезону в Європі загалом та Німеччині зокрема, реагуючи на останні повідомлення в ЗМІ.

Так, в аеропортах і на літаках компанії будуть впроваджувати заходи соціального дистанціювання. Обов’язковим носіння масок стане в готелях і на круїзних лайнерах.

За перший квартал 2020 року TUI Group відзвітувала про 740 мільйонів доларів збитків через пандемію коронавірусу. Компанії довелося звернутися до уряду Німеччини по фінансову підтримку, аби не збанкрутувати.

Британсько-німецька компанія TUI Group вважається найбільшою у світі за обсягом надання туристичних послуг. У її власності перебуває 1600 туроператорів і туристичних онлайн-порталів, п’ять авіакомпаній зі 150 літаками, понад 400 готелів і 18 круїзних лайнерів.

За оцінками Всесвітньої організації туризму, кількість міжнародних туристів у світі за підсумками 2020 року може скоротитися на 58-78% проти аналогічного показника попереднього року.

Поділитись: