Якщо в Україні виявлять китайський коронавірус Covid-19, найбільше він загрожує літнім людям та тим, хто має захворювання дихальної системи.

Про це йдеться у дослідженні Ради національної безпеки та оборони.

У відомстві кажуть, що головний ситуаційний центр при РНБО цілодобово здійснює моніторинг ситуації щодо поширення коронавірусу у світі.

«За результатами аналізу і моделювання можливого варіанту поширення коронавірусу Covid-19 в Україні виділено групи ризику в розрізі вікової категорії», — йдеться у повідомленні.

У зоні найменшого ризику перебувають громадяни віком від 10 до 39 років з вірогідністю в 0,2%. Далі йдуть категорії 40-49 років, 50-59, 60-69, 70-79.

Групи ризику — люди віком від 80 років (вірогідність 13,5%), ті, хто мають захворювання дихальної системи або цукровий діабет.

Фото:

РНБО

На сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку зараження коронавірусом.

У світі найчастіше від коронавірусу помирають літні люди або ті, хто вже має якість серйозні хвороби, наприклад, рак.

Нагадаємо, МОЗ України отримало перші результати тестів людей, які після евакуації з Уханя проходять обсервацію в Нових Санжарах. Усі вони виявилися негативними.

Медики та прикордонники вже перевіряють усіх громадян, які прибувають на територію України.

За останніми даними, кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 81 002. Більшість випадків інфікування, 78 064, зафіксували на материковому Китаї. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2762 людини. Водночас 30 070 пацієнтам вдалося одужати.

Поділитись: