З початку 2019 року патрульні виявили понад 500 осіб, які здійснили дрібні крадіжки. У більшості випадків громадяни намагаються винести із магазину алкоголь, продукти харчування, а також косметику.У поліції також зазначили, що викрадення чужого майна вважається дрібним, якщо вартість на момент вчинення правопорушення не перевищує 192 гривні 10 копійок. За вчинення такого правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 510 гривень або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або адміністративний арешт на строк від п'яти до десяти діб.

Повторне протягом року вчинення такого правопорушення тягне за собою накладення штрафу від 510 до 850 гривень або виправні роботи на строк від одного до двох місяців із відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Підкреслюється, що за викрадення майна вартість якого перевищує 192 гривні 10 копійок, передбачена кримінальна відповідальність.


Поділитись: